הטבות ללקוחות

 • כלקוח פריים ליס, הנך זכאי לאופציה מועדפת והיתר מימוש רכישת הרכב בתום תקופת החכירה.
   
  אחד היתרונות הגדולים בבחירה בליסינג בחברה גדולה כמו פריים ליס, היא ההטבות המוצעות ללקוחות. בפריים ליס, כמו שנהוג בחברות גדולות בעלות היקף פעילות רחב, מוצעות הטבות רבות ללקוחות, המאפשרות עסקת ליסינג איכותית יותר, עם חברה שאתם יודעים שהיא מסוגלת לספק את הרכבים, השירות, ומסגרות המימון הטובות ביותר שתוכלו למצוא כיום.
   
  פריים ליס גאה להציע מסגרת נרחבת של הטבות ללקוחות, על מנת לוודא שכאשר אתם בוחרים בליסינג תפעולי, בליסינג פרטי או בליסינג עסקי - עבור רכב פרטי או במסגרת צי הרכבים של החברה - הבחירה בפריים ליס היא הבחירה הנכונה עבורכם.
   

  ההטבות שתקבלו בבחירת ליסינג עם פריים ליס

  פריים ליס היא חברת ליסינג מהגדולות בישראל, והיא מציעה ליסינג תפעולי, לעסקים (קטנים וגדולים) או ללקוחות פרטיים, בתנאים מיטביים. הנה כמה מהיתרונות וההטבות מהן תוכלו ליהנות במסגרת של  ליסינג בפריים ליס:
  • שירות VIP - פריים ליס שמחה לספק שירות מיטבי לכל לקוח, למין הרגע הראשון של ההתקשרות בינינו. תגלו שבפריים ליס תוכלו לבחור את הרכב המושלם שלכם מבין מבחר עצום של רכבים, כולם מתוחזקים באופן מקצועי ומדוקדק, ומוצעים במחירים תחרותיים.
  • אפשרויות כלכליות מגוונות - הטבה משמעותית שאנחנו מציעים ללקוחותינו, היא מחירים תחרותיים בליסינג בפריים ליס, על מגוון כלי רכב, כך שתמיד תוכלו לבצע עסקה שתהיה מושכלת מבחינה כלכלית. שיטת המימון ומבנה התשלומים המותאם ליכולות ההחזר שלכם, יאפשרו ליהנות מרכב מושלם, במימון נוח.
  • תכניות מוזלות לעסקים קטנים המאפשרות גמישות והתאמה אישית של הרכבים לצרכי העובדים והארגון

  לשדרג? לרכוש? תלוי בכם!

  הטבה משמעותית נוספת שפריים ליס שמחה לספק ללקוחותיה היא האפשרות לרכישת הרכב החכור במחירים מופחתים ובתנאי תשלומים נוחים במיוחד עם תום תקופת החכירה. הבחירה אם לרכוש את הרכב שחכרתם מפרייס ליס או לשדרג לרכב חדש היא הבחירה שלכם - פריים ליס תשמח להחליף את הרכב המוחכר ברכב חדש ומפנק יותר, או לתכנן ביחד איתכם מבנה תשלומים נוח ומתאים לכם, שיאפשר רכישת הרכב.

  פנו אלינו, וקבלו הצעות אטרקטיביות לליסינג - לרכב החלומות הבא שלכם!