ליסינג עסקי

 • מהו ליסינג עסקי

  ליסינג עסקי הנו למעשה תוכנית ליסינג תפעולי אשר והופחתו ממנה כל השירותים התפעוליים שנכללים בעסקת הליסינג התפעולי המקובלת (תחזוקה,ביטוח,שירותי שינוע וכדו'). במסגרת התוכנית הלקוח אחראי במהלך כל התקופה לתפעול הרכב ואחזקתו המלאה של הרכב.תכנית הליסינג העסקי  מוצע ע"י פריים ליס הינה תוכנית גמישה ובנויה לתקופות החל מ24 חודשים ועד 44  חודשים.
  הרכב רשום על שם חברת הליסינג, אולם בתום תקופת העסקה קיימת בפני הלקוח אפשרות לרכוש את הרכב מחברת הליסינג במחיר הזדמנותי ולהעבירה על שמו, או להתקדם לעסקה נוספת.

  למי כדאי לבחור בליסינג עסקי

  הליסינג העסקי מיועד ומתאים לגופים ,חברות ועסקים אשר מעוניינים ליצור תזרים נמוך נוח וגמיש ואשר יש להם את היכולת והכלים לתחזק את הרכב באופן עצמאי. בעל עסק שמעוניין לשלם תשלום חודשי נמוך עבור הרכב ויודע לתחזק את הרכב  באופן עצמאי יוכל ע"י כך לחסוך בעלויות הכלליות של השימוש ברכב .בנוסף בתוכנית הליסינג העסקי קיימת אופציה נקובה לרכישת הרכב המתאימה ללקוחות שמאמינים שהרכב בו בחרו יהיה סחיר בתום תקופת החכירה ומעוניינים לשמור לעצמם את הזכות לרכוש את הרכב.
  התוכנית מהווה גם חלופה מצוינת ואטרקטיבית לעסקים המעוניינים לרכוש רכב במימון בנקאי/חוץ בנקאי.

  כיצד מורכבת העסקה?

  תוכנית הליסינג העסקי מורכבת משלושה חלקים:
  חלק ראשון – תשלום מראש  בצורה של מקדמה המקטינה את התשלום החודשי או ע"י הפקדת מס' תשלומים אחרונים מראש.
  חלק שני - תשלום חודשים שוטף - תשלום חודשי קבוע צמוד למדד למשך חודשי העסקה.
  חלק שלישי - אופציית רכישה בתום תקופת העסקה. במסגרת עסקת הליסינג העסקי ,  הלקוח יכול  (אך לא חייב) לרכוש את הרכב במחיר נקוב וידוע מראש.

  מה מיוחד בליסינג העסקי של פריים ליס?

  למרות שעסקת הליסינג העסקי איננה כולל שירותים, התוכנית של פריים באופן בלעדי כוללת את התשלום בגין אגרות הרישוי ומעניקה שירותי שינוע למבחן הרישוי השנתי במהלך כל תקופת החכירה.

  שאלו אותנו על הטבות נוספות ללקוחות הליסינג העסקי.