קטלוג רכבים - מיני וואן
סיטרואן C4 פיקאסו

סיטרואן C4 פיקאסו

סיטרואן C4 פיקאסו חוות דעת
מרחב פנימי גדול במיוחד, מראה חיצוני שובה לב, בטיחות מרבית, צריכת דלק נמוכה, מוניטין גבוה, חוויית נסיעה נעימה וביצועים יעילים – סיטרואן C4 פיקאסו, האחות הקטנה של הסיטרואן גרנד פיקאסו, מספקת תמורה טובה מאוד ביחס למחיר, ובפרט אם העלות נקבעת בעסקת ליסינג משתלמת ב"פריים ליס".
ביצועים מוצלחים, בטיחות מקסימלית
כשבוחנים אותה מבחינת הביצועים, מייצרת סיטרואן C4 פיקאסו חוות דעת חיובית מאוד: מנוע 1.6 ליטר טורבו מספק תאוצה ללא מאמץ ומאפשר התנהלות בזריזות ובקלילות בכל מצב, ו-165 כוחות הסוס מבטיחים ביצועים טובים ויציבים.
רמת הבטיחות מצוינת אף היא, ולראיה חמשת הכוכבים שקיבל הדגם במבחני ריסוק. כשלוקחים בחשבון גם את מערכת המובילאיי שבה מאובזר ה-C4 פיקאסו ואת התנוחה הגבוהה והנוחה של הנהג, שמקנה לו תנאי ראות מעולים, התוצאה היא רכב שמעניק ליושבים בו הגנה מקסימלית בכל תנאי דרך ובכל סוג שימוש.
צריכת דלק נמוכה, אידיאלית לצי רכב עסקי
סיבה נוספת להיותה של סיטרואן C4 פיקאסו מכונית כדאית מאוד לכל צי רכב עסקי היא צריכת הדלק הנמוכה שלה: במצב אופטימלי 18 ק"מ לליטר, במצב שיוט כ-15 ק"מ לליטר בממוצע ובנסיעה שכללה קטעי נהיגה רבים בתוך העיר - כ-12.5 ק"מ לליטר.
שווי השימוש נמוך אף הוא, ואילו המוניטין – הן של סיטרואן באופן כללי והן של ה-C4 פיקאסו (כמו גם של הדגם הגדול יותר בעל 7 המושבים, הגרנד פיקאסו) – גבוה, כך שאין פלא שמדובר במכונית מבוקשת מאוד בעסקאות ליסינג תפעולי.
יפה מבחוץ, נוחה מבפנים
עוד לפני חקר הביצועים והצד הפיננסי, כשבוחנים סיטרואן C4 פיקאסו חוות דעת ראשונה היא "איזה יופי" – בזכות השיק הצרפתי, העיצוב שמתאפיין בזרימה נעימה, החזות החיצונית הקלילה אבל בעלת הנוכחות וכן עיצוב הפנים, שמזכיר את זה של הגרנד פיקאסו עם מרחבים גדולים ותא מטען ענק.
האבזור של ה-C4 פיקאסו כולל וילונות לכל החלונות, מגשים בגב של המושבים הקדמיים, פתחי מיזוג אוויר גם מאחור, תאי אחסון נוחים, בסיס גלגלים של 278.5 ס"מ, לוח מחוונים גדול עם מסך מגע של 7 אינץ', ועוד- עוד סיבה טובה לבחור במכונית זו.
סיכום: תמורה גבוהה מאוד לכסף
השילוב של הביצועים המשובחים, התדמית האיכותית, רמת הבטיחות הגבוהה, צריכת הדלק הנמוכה והלוק הקליל והיפה יוצרים רכב פרקטי וכיפי גם יחד.
פריים ליס הופכת את סיטרואן C4 פיקאסו לעוד יותר משתלמת, הן עבור העסק והן עבור העובד, וזאת בזכות תוכניות ליסינג תפעולי גמישות ומותאמות בדיוק לצרכים של העסק ובנוסף תנאי מימון נוחים – בדרך למקסימום נחת בעלות מינימלית.

מפרט טכני
יצרן סיטרואן
דגם C4 PICASSO
מחיר יבואן 168,900
רמת גימור Comfort Pack
סוג רכב מיניוואן
שנת מודל 2016
תעודת זהות
דלתות 5
מס' מקומות 7
שווי שימוש רכב 4,100-12,150
ציון בטיחות במבחני ריסוק -
מנוע וביצועים
תיבת הילוכים אוטומטי
מס' הילוכים 6
סוג מנוע דיזל טורבו
נפח מנוע (ליטר) 1598
הספק (כ"ס) 165
תאוצה 0-100 8.7
מהירות מרבית 210
צריכת דלק ממוצעת 17.8
רמת זיהום 10
נפח תא מטען 130
איבזור
מחשב דרך +
מגביל מהירות +
כניסת USB +
מערכת שמע מקורית +
בקרת שיוט +