קטלוג רכבים - מיני וואן
סיטרואן ספייסטורר

סיטרואן ספייסטורר

סיטרואן ספייסטורר בליסינג- מיניוואן מפואר, מרווח, חזק וחסכוני

 
רכישת סיטרואן ספייסטורר בליסינג פרטי היא הזמנות משתלמת במיוחד להתחדש במיניוואן מן המתקדמות בעולם. עבור מי שמעדיפים את היתרונות שמציע רכב מקטגוריית מיניוואן, אל מול רכבי פנאי שטח, סיטרואן ספייסטורר היא ללא ספק מכונית שכדאי להביא בחשבון, ייתכן מאוד שהיא זו שתעניק את המענה הטוב ביותר לצרכיכם. התחושה בתא הנוסעים היא מוארת, אוורירית ומרווחת, זאת בזכות שטח חלונות נרחב, כולל שמשה קדמית מתארכת (עם אזור שניתן לחשוף בחלקה העליון של השמשה), חלונות גדולים מצידי שתי שורות המושבים, וזגוגיות קבועות המכסות את רוב השטח משני צידי תא המטען, אזור בו ניצבים שני המושבים בגרסת שבע המקומות. מרחב פנים גדול ונעים מתווסף לחווית נהיגה מפנקת, מערכות הנעה מתקדמות, המעניקות עוצמה לצד צריכת דלק שקשה להתחרות עימה, עיצוב נאה, חומרים איכותיים בפנים ובחוץ, מעטפת בטיחות בעלת דירוג חמישה כוכבים, מערכות עזר לנהיגה הכוללות, בין היתר, בקרת יציבות אלקטרונית, מערכת סיוע לזינוק בעליה, מערכות עזר לבלימה, מערכת "עצור סע" לדימום מנוע בעמידה ועוד.
 

חידוש מוצלח שלמוביל הנוסעים הפופולארי של סיטרואן

 
לסיטרואן תמיד היה מה להציע בקטגוריית המיניוואנים, הספייסטורר הוא חידוש מוצלח לדגמים קודמים של ה C-4 שזכתה לפולאריות רבה ברחבי העולם, כמו גם בישראל, ובצדק. מי שרוכשים סיטרואן ספייסטורר בליסינג פרטי יהנו ממכונית המבוססת על ה C-4 פיקאסו אבל היא גדולה, חזקה, מפוארת, בטוחה ומפנקת יותר. תא מטען קטן יחסית בגירסת השבע מקומות, בנפח 130 ל' בלבד, הופך ברגע לחלל איחסון עצום בן 2000 ל' באמצעות קיפול פשוט של שתי שורות המושבים, השנייה והשלישית (קיפול שורת המושבים השלישית בלבד מאפשר נפח איחסון של 704 ליטרים).

  מערכות הנעה המספקות די והותר כוח תוך צריכה מזערית של דלק

 
מנוע בנזין טורבו פיור-טק מסדרת הבית של PSA, מספק 130 כוחות סוס שהם יותר ממספיקים עבור הסיטרואן ספייסטורר שהיא בעלת משקל עצמי נמוך ביחס למימדיה. תיבת הילוכים אוטומטית יפנית מעבירה בצורה חלקה את הכוח מן המנוע אל הגלגלים ומאפשרת צריכת דלק נמוכה מאוד בקטגוריית המיניוואן, 19.6 ק"מ לליטר בלבד, לפי נתוני יצרן. הסיטרואן ספייסטורר היא גדולה ומרווחת אבל גם חזקה וחסכונית. אם לוקחים בחשבון שנכון לאוקטובר 2018 הספייסטורר היא רכב השבעה מקומות הזול ביותר בישראל ברור שרכישת מיניוואן זה בליסינג פרטי היא פתרון מושלם עבור מי שמעוניינים ביתרונות שמספק רכב גדול שיכולים לשבת בו לא רק חמישה אלא גם שישה או שבעה נוסעים.עוד תמצאו בסיטרואן ספייסטורר מערכת סיוע לזינוק בעליה, בלם יד חשמלי, חיישני לחץ אוויר בצמיגים, עיגוני Isofix למושבי בטיחות לילדים, 6 כריות אוויר, מערכות עזר לבלימה (ABS, EBD, BAS), חיישני גשם, חיישני תאורה, חישוקים קלים ועוד.

מפרט טכני

יצרן סיטרואן
דגם ספייסטורר
מחיר יבואן 150,000
רמת גימור Comfort Pack
סוג רכב מיניוואן
שנת מודל 2018
ציון ירוק אין

תעודת זהות

דלתות 5
מס' מקומות 7
שווי שימוש רכב 3,230-4,100
ציון בטיחות במבחני ריסוק 5

מנוע וביצועים

תיבת הילוכים אוטומטי
מס' הילוכים 6
סוג מנוע בנזין טורבו
נפח מנוע (ליטר) 1199 סמ"ק
סמ"ק 1199
הספק (כ"ס) 130 כ"ס
תאוצה 0-100 11.9
מהירות מרבית 206
צריכת דלק ממוצעת 19.6
רמת זיהום 7
נפח תא מטען 130 ליטר, 2181 עם קיפול שורת מושבים שנייה

איבזור

מחשב דרך יש
מגביל מהירות אין
כניסת USB אין
מערכת שמע מקורית יש
בקרת שיוט יש